Svetovalec za digitalni marketing (m/ž)

Ste že kdaj naleteli na Facebook, Google, YouTube in Instagram oglase in ste bili presenečeni, da se je oglas prikazal ravno vam? Sedaj imate priložnost izvedeti zakaj, naučili pa se boste tudi številnih trikov, ki jih podjetja in agencije uporabljajo pri digitalnem oglaševanju.

V svoje vrste vabimo nove svetovalne predstavnike za digitalni marketing, ki bodo pripomogli k nadaljnji rasti podjetja. Vabimo vas, da se pridružite mlademu in ambicioznemu kolektivu z veliko vizijo. Ponujamo delo v mednarodnem okolju z naročniki, ki so zelo prepoznavni doma in v tujini. Nudimo možnost, da uresničite svoje poklicne ambicije in si pridobite izkušnje v hitro rastoči panogi spletnega oglaševanja.

Opis dela:

  • iskanje novih in skrb za že obstoječe naročnike,
  • pospeševanje prodaje in skrb za doseganje zastavljenih ciljev prodaje,
  • redno pisno in ustno komuniciranje z obstoječimi naročniki ter
  • strokovno svetovanje.

Ponujamo:

  • delo v mednarodnem okolju z naročniki, ki so zelo prepoznavni doma in v tujini,
  • možnost dodatnega strokovnega izpopolnjevanja,
  • možnost kariere v digitalnem marketingu,
  • brezplačna izobraževanja,
  • fiksno in stimulativno plačilo.

Pričakujemo:

  • poznavanje Windows okolja in Office orodij,
  • odlično znanje angleškega jezika in zaželeno znanje tudi drugih jezikov ter
  • poznavanje spleta ter spletnega oglaševanja.

Če ste sposobni odgovorno in samostojno hoditi (organiziranost, zanesljivost, natančnost) in konstruktivno sodelovati (samomotiviranost, komunikativnost, samostojnost), si dajte priložnost in se prijavite online najkasneje do 17. 4. 2017.