Svetovalec za digitalni marketing (m/ž)

Ste že kdaj naleteli na Facebook, Google, YouTube in Instagram oglase in ste bili presenečeni, da se je oglas prikazal ravno vam? Zdaj imate priložnost izvedeti, zakaj, naučili pa se boste tudi številnih trikov, ki jih podjetja in agencije uporabljajo pri digitalnem oglaševanju.

V svoje vrste vabimo nove svetovalce za digitalni marketing, ki bodo pripomogli k nadaljnji rasti podjetja. Vabimo vas, da se pridružite mlademu in ambicioznemu kolektivu z veliko vizijo. Ponujamo delo v prodajnem oddelku, kjer boste imeli priložnost tržiti blagovne znamke in storitve Googla. Nudimo možnost, da uresničite svoje poklicne ambicije in si pridobite izkušnje v hitro rastoči panogi spletnega oglaševanja.

Opis dela:

  • iskanje novih potencialnih naročnikov,
  • dogovarjanje terminov za prodajne sestanke,
  • pospeševanje prodaje in skrb za doseganje zastavljenih ciljev prodaje,
  • strokovno svetovanje.

Ponujamo:

  • delo v mednarodnem okolju z naročniki, ki so zelo prepoznavni doma in v tujini,
  • možnost brezplačnega dodatnega strokovnega izpopolnjevanja,
  • možnost razvoja kariere v digitalnem marketingu,
  • fiksno plačilo v višini 5 eur / h neto (5,92 eur / h bruto) in odlično stimulativno plačilo na vsako sklenjeno pogodbo.

Pričakujemo:

  • poznavanje Windows okolja in Office orodij,
  • veselje do dela s strankami in odlične komunikacijske veščine,
  • prodajno usmerjenost, vztrajnost in pozitivno naravnanost,
  • odlično znanje angleškega jezika, zaželeno je znanje tudi drugih jezikov,
  • poznavanje spleta ter spletnega oglaševanja predstavlja prednost.

Ste odgovorni, organizirani, zanesljivi in natančni, vestni ter pripravljeni na konstruktivno sodelovanje, vas odlikujejo samo-motiviranost, komunikativnost in samostojnost? Potem si dajte priložnost in se prijavite tukaj.