Skrbnik ključnih kupcev (m/ž)

Skrbniki ključnih kupcev so življenjska sila podjetja, najpomembnejša vez med naročniki in agencijo, ki z graditvijo in negovanjem medsebojnega zaupanja, zvestobe in dolgotrajnih dobrih odnosov dragoceno prispevajo k uspehu tako naročnikov kot lastnega podjetja. Pri tem so predani uresničevanju poslovnih ciljev in doseganju rezultatov, preseganje le-teh in ohranjanje zadovoljstva naročnikov pa jim je najpomembnejši izziv. Njihov največji ponos so odlični odnosi z naročniki in vzajemna rast tako njihovih kot lastnega podjetja.

Se morda prepoznate v zgornjih vrsticah, hkrati pa vas privlači vse digitalno, ste vešči spletnega oglaševanja, a želite še bolje spoznati skrivnosti Googla, Facebooka, YouTuba, Instagrama in drugih platform ter oglaševanja z njimi? Veste, kako in predvsem kje lahko digitalno v pravih trenutkih dosežete prave ljudi, in vam je v izziv in veselje to predstaviti potencialnim strankam? Bi radi tudi vi iz rokava stresli trike pri digitalnem oglaševanju, ki jih uporabljajo uspešna podjetja in agencije?

Morda iščemo prav vas!

V svoje vrste vabimo izkušenega skrbnika oziroma skrbnico ključnih kupcev, ki bo pripomogel/a k nadaljnji rasti podjetja.
Poglavitne naloge nove sodelavke ali sodelavca bodo vzpostavljanje, ohranjanje in nadgradnja odličnih poslovnih odnosov s ključnimi strankami podjetja.

Pridružite se ambicioznemu kolektivu z veliko vizijo in visokimi cilji. Goclick smo na trgu prisotni že 10 let, zadnja 3 leta pa tudi edini strateški Google Channel Sales Partner v jadranski regiji. Ta ekskluzivni naziv smo pridobili in ga ohranjamo z odličnim delom in rezultati v spletnem oglaševanju in celostnem spletnem nastopu naših naročnikov, omogoča pa nam tudi bolj poglobljen vpogled v Googlove storitve ter neposredno pomoč in posvetovanje z Googlovimi svetovalci. Ponujamo delo v prodajnem oddelku, kjer boste imeli priložnost tržiti praktično vse blagovne znamke in storitve, ki jih omogoča Google, ter vse druge storitve celostnega spletnega nastopa in spletnega oglaševanja, ki jih ponujamo na Goclicku.

Opis dela:

  • iskanje novih potencialnih naročnikov,
  • dogovarjanje terminov za prodajne sestanke,
  • pospeševanje prodaje in skrb za doseganje zastavljenih ciljev prodaje,
  • strokovno svetovanje.

Ponujamo:

  • stimulativno plačilo, vezano na delovno uspešnost,
  • delo v mednarodnem okolju z naročniki, ki so zelo prepoznavni doma in v tujini,
  • možnost brezplačnega dodatnega strokovnega izpopolnjevanja,
  • možnost razvoja kariere v digitalnem marketingu,
  • možnost redne zaposlitve za nedoločen čas.

Pričakujemo:

  • poznavanje Windows okolja, Office orodij in Google Drive,
  • veselje do dela s strankami in odlične komunikacijske sposobnosti,
  • izrazita prodajna naravnanost,
  • odgovornost, samoiniciativnost, zanesljivost, natančnost in osebno urejenost,
  • vozniško dovoljenje B-kategorije in lasten prevoz,
  • poznavanje spleta ter spletnega oglaševanja predstavlja prednost.

Ste odgovorni, samostojni (organiziranost, zanesljivost, natančnost, vestnost), želite konstruktivno sodelovati, ste motivirani in angažirani? Potem izkoristite priložnost, prijavite se še danes in uresničite svoje poklicne ambicije ter pridobite izkušnje v hitro rastoči panogi spletnega oglaševanja.

Pišite nam na zaposlitev@goclick.si in morda se kmalu osebno spoznamo!