Prodajni svetovalec za digitalni marketing (m/ž)

Te zanima trženje svetovno uveljavljenih produktov in svet digitalnega marketinga? Želiš uspeti na podlagi rezultatov svojega dela in osebnostno rasti? Imaš visoko prodajno usmerjenost in si samoiniciativen?

V kolikor si na zgornja vprašanja odgovoril z DA, potem si pravi kandidat. Vabimo te, da se pridružiš vodilnemu Googlovemu Premier partnerskemu podjetju v celotni Adriatic regiji pri širjenju trženjskih aktivnosti in skupaj z nami soustvarjati nove zgodbe o uspehu.

Opis dela:

  • trženje mednarodno uveljavljenih produktov iskalnega marketinga in drugih naprednih spletnih rešitev,
  • priprava in izvedba trženjskih akcij in ostalih promocijskih aktivnosti,
  • svetovanje strankam pri reševanju poslovnih izzivov,
  • redno pisno in ustno komuniciranje z obstoječimi naročniki ter,
  • obiskovanje strank na terenu.

Pričakujemo:

  • visoka prodajna usmerjenost, komunikativnost in samoiniciativnost,
  • vsaj 2 leti izkušenj na področju trženja storitev digitalnega marketinga,
  • prepričljivost in pogajalske sposobnosti,
  • poznavanje naprednih oblik spletne promocije in spletne analitike je prednost,
  • sposobnost reševanja kompleksnih poslovnih izzivov,
  • pripravljenost na timsko delo,
  • poznavanje Windows okolja in Office orodij,
  • dobro znanje angleškega jezika in zaželjeno znanje tudi drugih jezikov.

Ponujamo:

  • fiksno plačilo,
  • stimulativno nagrajevanje za preseganje prodajnih planov,
  • mentorstvo in podpora strokovnega marketinškega tima,
  • delo v sproščenem delovnem okolju in nagrajevanje idej,
  • možnost dodatnega strokovnega izpopolnjevanja in osebne rasti,
  • delo v mednarodnem okolju.

V kolikor se v zgornjem oglasu prepoznaš in si dovolj ambiciozen za nove izzive nam pošlji svoje motivacijsko pismo z življenjepisom in ustreznimi dokazili o delovnih izkušnjah na: zaposlitev@goclick.si do vključno ponedeljka, 11. 05. 2017 ali se prijavi online.