Prodajni predstavnik za digitalni marketing (m/ž)

V svoje vrste vabimo nove prodajne predstavnike za digitalni marketing, ki bodo pripomogli k nadaljnji rasti podjetja. Vabimo vas, da se pridružite mlademu in ambicioznemu kolektivu z veliko vizijo. Ponujamo delo v mednarodnem okolju z naročniki, ki so zelo prepoznavni doma in v tujini. Nudimo možnost, da uresničite svoje poklicne ambicije in si pridobite izkušnje v hitro rastoči panogi spletnega oglaševanja.

Opis dela:

  • iskanje novih in skrb za že obstoječe naročnike,
  • pospeševanje prodaje in skrb za doseganje zastavljenih ciljev prodaje,
  • redno pisno in ustno komuniciranje z obstoječimi naročniki ter
  • strokovno svetovanje.

Ponujamo:

  • delo v mednarodnem okolju z naročniki, ki so zelo prepoznavni doma in v tujini,
  • možnost dodatnega strokovnega izpopolnjevanja,
  • možnost kariere v prodaji,
  • brezplačna izobraževanja,
  • fiksno in stimulativno plačilo.

Pričakujemo:

  • poznavanje Windows okolja in Office orodij,
  • odlično znanje angleškega jezika in zaželeno znanje tudi drugih jezikov ter
  • poznavanje spleta ter spletnega oglaševanja.

Če ste sposobni odgovorno in samostojno hoditi (organiziranost, zanesljivost, natančnost) in konstruktivno sodelovati (samomotiviranost, komunikativnost, samostojnost), si dajte priložnost in se prijavite.